Noclegi Drężewo

Znaleziono obiektów:6

 • Drężewo
 • i okolica

Filtruj wynik

Drężewo i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 6 z 6 w Drężewie

Lista obiektów noclegowych

 1. Agroturystyka Pliszka

  agroturystykaOlszewka(Drężewo: 8.1km do centrum)  

  Gospodarstwo nasze znajduje się na pograniczu czterech gmin: lelis, baranowo, kadzidło I ostrołęka, do każdej miejscowości jest ok. 6 km, tylko 3 km. od trasy

  Od 20 PLN za dzień

 2. Arkadia

  pensjonatKordowo(Drężewo: 3.6km do centrum)  

  "Arkadia" jest położona 100 m od głównej drogi 61 Warszawa-Augustów i 5 km od Ostrołęki, komfortowe pokoje, smaczne jedzenie, parking, cały teren monitorowany.

  Od 75 PLN za dzień

 3. Idealne miejsce do wypoczynku, odpocznij od zgiełku i poczuj kontakt z naturą.

  Od 25 PLN za dzień

 4. Akceptacja zwierząt. Do dyspozycji gości: kuchnia, tv, komputer, internet, miejsce na ognisko, grill, wypożyczalnia rowerów, ośrodek jeździecki, garaż, parking

  Od 30 PLN za dzień

 5. Agroturystyka Mustang

  agroturystykaDzbenin(Drężewo: 3.2km do centrum)  

  Od 25 PLN za dzień

Drężewo i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 6 z 6 w Drężewie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet