• Drezdenko
 • i okolica

Filtruj wynik

Drezdenko i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 6 z 6 w Drezdenku

Lista obiektów noclegowych

 1. "Rezydencja Nad Jeziorem"

  hotelPestkownica(Drezdenko: 24.3km do centrum)  

  Weekend majowy nad jeziorem w środku lasu?A może wakacje? OSTATNIE WOLNE MIEJSCA,ATRAKCYJNE PAKIETY!

  Komfortowy wypoczynek w lesie nad jeziorem, w Puszczy Drawskiej. Idealne miejsce dla rodzin z dziećmi i osób szukających ciszy.
 2. Dom Do Wynajęcia

  dom do wynajęciaZagórze(Drezdenko: 5.6km do centrum)  

  Domek posiada 4 pokoje, kuchnię, łazienkę, kominek, taras, grill, miejsce parkingowe. Znajduje się jakieś 70 m od jeziora i 70 od lasu.
 3. Agroturystyka

  agroturystykaZagórze(Drezdenko: 5.3km do centrum)  

  Raj dla wędkarzy, grzybiarzy, miłośników przyrody.
 4. Dom Pod Sosnami

  dom letniskowyLubiewo(Drezdenko: 6.7km do centrum)  

  Dom na skraju wsi Lubiewo k/ Drezdenka. Wieś położona jest nad pięknym i czystym jeziorem Łubowo na obszarze leśnym objętym programem n 2000.
 5. "Słoneczny Dom"

  dom do wynajęciaLubiewo(Drezdenko: 6.8km do centrum)  

  Lubiewo - dom nad jeziorem. Zapomnijcie o cywilizacji i naładujcie akumulatory :) Czyste jezioro, piękne lasy i kameralna wieś. Zamieszkajcie w 100-letnim domu.
 6. Ośrodek posiada 35 koni przystosowanych do jazdy wierzchem oraz konie, które mogą służyć jako siła pociągowa do jazdy w bryczkach. Atrakcją dla dzieci są koniki

Drezdenko i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 6 z 6 w Drezdenku

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet