Pokoje gościnne Drawsko Pomorskie

Znaleziono obiektów:8

 • Drawsko Pomorskie
 • i okolica
 • Pokoje gościnne

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Obiekty promowane

 1. Proponujemy Państwu pokoje 1 oraz 2 osobowe z łazienkami. Wi-Fi Parking strzeżony auta osobowe, autobusy, samochody ciężarowe.

  Zobacz ofertę

 2. Jest to obiekt położony przy drodze nr 20 w Drawsku Pomorskim. Oferujemy pokoje jedno, dwu i trzy osobowe, wyposażone w tv, internet bezprzewodowy, węzeł sanit.

  Zobacz ofertę

Lista obiektów noclegowych

 1. Agroturystyka "U Przyjaciół Soni"

  agroturystyka(dodatkowy typ: pokoje gościnne)Męcidół(Drawsko Pomorskie: 24.1km do centrum)  

  Serdecznie zapraszamy Państwa do naszego gospodarstwa agroturystycznego, gdzie można przyjemnie wypocząć w ciszy i spokoju, z dala od zgiełku miasta.

  Zobacz ofertę

 2. Wodna Dolina

  ośrodek wypoczynkowy(dodatkowy typ: pokoje gościnne)Przytoń(Drawsko Pomorskie: 13.4km do centrum)  

  Mamy wielką przyjemność zaprosić Państwa do WODNEJ DOLINY na wypoczynek , na leniuchowanie, na wędkowanie Do Państwa dyspozycji - domki , pokoje - przy jeziorze

  Zobacz ofertę

 3. Venezia

  kwatera prywatna(dodatkowy typ: pokoje gościnne)Czaplinek(Drawsko Pomorskie: 27.6km do centrum)  

  Zapraszamy do Domu Gościnnego Venezia zlokalizowanego nad brzegami jeziora Drawsko. Dysponujemy 3 pokojami 2 osobowymi oraz 1 pokojem 3 osobowym z łazienkami

  Zobacz ofertę

 4. Fraitags Ranczo

  agroturystyka(dodatkowy typ: pokoje gościnne)Waliszewo(Drawsko Pomorskie: 14.9km do centrum)  

  fraitags Ranczo znajduje się w bardzo malowniczej okolicy niedaleko od miasteczka Ińsko. Gmina obfituje w wiele czystych jezior, które otacza Iński Park

  Zobacz ofertę

 5. Agroturystyka Dworek Albinia

  agroturystyka(dodatkowy typ: pokoje gościnne)Oparzno(Drawsko Pomorskie: 26.6km do centrum)  

  Serdecznie witamy na stronach ekologicznego gospodarstwa agroturystycznego Albinia. Gospodarstwo znajduje się w pobliżu wsi Oparzno w powiecie świdwińskim.

  Zobacz ofertę

 6. Gościniec oferuje 16 miejsc 1, 2, 3, 4 osobowych z łazienkami i aneksem kuchennym. śniadania obiadokolacje, Wi-Fi . Parking bez opłat. Zapraszamy!!

  Zobacz ofertę

 7. Agroturystyka "Rawiczówka"

  agroturystyka(dodatkowy typ: pokoje gościnne)Karsibór(Drawsko Pomorskie: 15.3km do centrum)  

  Realizując marzenia stworzyliśmy ekologiczne gospodarstwo rolne i konsekwentnie dążymy do stworzenia domu z przeszłości z klimatem starego dworu. Zapraszamy!

  Zobacz ofertę

Pokoje do wynajęcia Drawsko Pomorskie i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 8 z 8 w Drawsku Pomorskim

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie