Noclegi Dołhobyczów

Znaleziono obiektów:6

 • Dołhobyczów
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. W nowym obiekcie agroturystycznym do wynajęcia pokoje z łazienkami i TV LCD, internet wifi, wyżywienie w opcji, grill, leżaki, rowery. Okolica cicha i spokojna.
 2. Nad Strugą

  agroturystykaPrehoryłe(Dołhobyczów: 9.7km do centrum)  

  Dla grup zorganizowanych możliwość karaoke lub za dopłatą Dj
 3. Do dyspozycji duży teren do parkowania, grilowania czy gier i zabaw z dziećmi. Do rzeki zaledwie 50 metrów. Do sklepu 200 m. W okolicy rozległe łąki doliny
 4. Gospodarstwo Agroturystyczne

  agroturystykaPrehoryłe(Dołhobyczów: 8.5km do centrum)  

  Gospodarstwo Agroturystyczne Prehoryłe: trzy pokoje łazienka oraz aneks kuchenny w nowym domku wolnostojącym.

Dołhobyczów i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 6 z 6 w Dołhobyczowie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet