Noclegi Doktorce

Znaleziono obiektów:6

 • Doktorce
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Noclegi u Heleny mieszczą się w miejscowości Doktorce. Położone nad rzeka Narew. W okolicy znajdują się następujące atrakcje: park linowy oddalony o 1 km, sz...

  Zobacz ofertę

 2. (sezonowa)

  Zobacz ofertę

 3. "Korona Park"

  zamek, pałac, dworekKlewinowo(Doktorce: 9.8km do centrum)  

  Korona Park Klewinowo znajduje się 13 km od Białegostoku. Obiekt posiada 18 wygodnych pokoi o klasycznym, stylowym wnętrzu z pełnym wyposażeniem w dobrej cenie!

  Zobacz ofertę

 4. Agroturystyka Marysin

  agroturystykaRostołty(Doktorce: 6.6km do centrum)  

  Agroturystyka Marysin to świetne miejsce na odpoczynek. Podlaskie lasy, świeże powietrze, kontakt z naturą gwarantują udany odpoczynek.

  Zobacz ofertę

 5. Gospodarstwo Agroturystyczne imię i nazwisko: Bernarda Leszczyńska adres: Lesznia 39, 18-105 Suraż telefon i faks: (085) , tel. kom. e-mail: strona internetowa:

  Zobacz ofertę

 6. Agroturystyka

  agroturystykaLesznia(Doktorce: 0.8km do centrum)  

  Dom nad rzeką , ogród z kominkiem, grillem, boiskiem, kajak do dyspozycji, w domu dwie sypialnie, salon z kominkiem, kuchnia, łazienka

  Zobacz ofertę

Doktorce i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 6 z 6 w Doktorcach

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie