Noclegi Dobre Miasto

Znaleziono obiektów:10 w tym obiektów z rezerwacją online: 1

 • Dobre Miasto
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Willa Limajno

  willaCerkiewnik(Dobre Miasto: 8.0km do centrum)  

  Luksusowy duży dom usytuowany nad samym jeziorem z dala od zgiełku dla 13 osób.

  Zobacz ofertę

 2. Ranczo w Dolinie" oferuje pokoje 2 i 4 osobowe z TV i łazienkami; dania kuchni polskiej; parking; plac zabaw; Atrakcje turystyczne jezioro w odległości 7 km

  Zobacz ofertę

 3. Hotel Kopczyński położony jest w centrum Dobrego Miasta; zaledwie 25 kilometrów od Olsztyna co umożliwia szybki dostęp do stolicy Warmii. Zapraszamy!

  Zobacz ofertę

 4. Oferujemy Państwu możliwość wynajmu pokoi w Hoteliku znajdującym się obok „Domu Warmińskiego”. Hotel liczy 8 pokoi, (50zł/pok). Dodatkowo możliwość wynajmu

  Zobacz ofertę

 5. Przepiękny dom - Warmia i Mazury. Agroturystyka Żwirokiejka zaprasza na wspaniały wypoczynek na łonie natury i ekologiczne, regionalne produkty.

  Zobacz ofertę

 6. Ostatnia Twierdza

  kwatera prywatnaKochanówka(Dobre Miasto: 9.9km do centrum)  

 7. Agroturystyka

  agroturystykaSwobodna(Dobre Miasto: 6.1km do centrum)  

  Pięknie, tanio i spokojnie! 500 metrów od jeziora! Otoczone lasami! W cenie 35/os. za całe, samodzielne mieszkanie! Nie przegap okazji!

  Zobacz ofertę

 8. Folwark Knopin

  agroturystykaKnopin(Dobre Miasto: 2.2km do centrum)  

  Zapraszamy na jazdy konne, przejazdy bryczką, spływy kajakowe. Szkolenie psów, pokazy pasterskie. Organizujemy wczasy w siodle i obozy jeździeckie.

  Zobacz ofertę

 9. "Orzechowe Wzgórze"

  agroturystykaOrzechowo(Dobre Miasto: 9.9km do centrum)  

  Gospodarstwo Agroturystyczne "Orzechowe Wzgórze" to stary warmiński majątek położony na Warmii, na odludziu wśród pól i lasów z dala od głównych dróg.

  Zobacz ofertę

 10. Ośrodek Wczasowy "Limajno"

  ośrodek wczasowySwobodna(Dobre Miasto: 6.2km do centrum)  

Dobre Miasto i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 10 z 10 w Dobrym Mieście

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie