Hotel "Pod Lipą"

Hotel w Humniskach

9.85
Ilość ocen:2

Humniska 412, 36-206 Humniska,
woj. podkarpackie, Polska

Informacje o obiekcie

Do wynajęcia: Cena: Ilość: Struktura:
Pokój 2-osobowy 80 - 150 PLN całość 10 Zobacz Zapytaj o nocleg
Pokój 3-osobowy 250 PLN osoba 2 Zobacz Zapytaj o nocleg
Pokój 4-osobowy 300 PLN całość 1 Zobacz Zapytaj o nocleg

Hotel Zajazd po Lipą jest niedawno oddanym do użytku obiektem. Jest doskonale wyposażony we wszelkie udogodnienia. Hotel posiada 2 gwiazdki.

Mamy w ofercie pokoje jedno- dwu- trzy- i czteroosobowe. W razie konieczności istnieje możliwość dostawki. Ponad 30 miejsc w pokojach wyposażonych w telefon, internet, TV. Szanując intymność naszych gości każdy pokój wyposażyliśmy w łazienkę z prysznicem tak, by każdy kto skorzysta z odpoczynku u nas czuł się swobodnie. To co dla innych jest zbędnym luksusem dla nas jest oczywistością.

Hotel jest tak usytuowany, iż stanowi doskonałą bazę wypadową do okolicznych miejscowości. Jeżeli obawiacie się Państwo, iż wschodzące słońce nie obudzi Was na tyle wcześnie by móc już od świtu rozpocząć wędrówkę zamówcie budzenie w recepcji hotelu. My na pewno nie zapomnimy o sygnale do wymarszu. W hotelowej ofercie macie Państwo również możliwość zdeponowania cennych przedmiotów czy dokumentów w sejfie. Usługa ta jest bezpłatna dla hotelowych gości. Tak samo jak miejsce parkingowe przed hotelem. Parking jest monitorowany.

Głodnych i spragnionych zapraszamy do naszej restauracji oferującej dania kuchni polskiej oraz włoskiej. Wszystkie nasze potrawy są przygotowywane w momencie zamówienia klienta.

Menu restauracji jest różnorodne i tak skonstruowane, że dla każdego podniebienia znajdzie się tu coś dobrego począwszy od przystawek po zupy i dania główne a na deserach kończąc. Mówiąc o ofercie naszej kuchni nie możemy zapomnieć o popularnej pizzy, która weszła na stałe do polskiego krajobrazu kulinarnego. Jakkolwiek znana jest jej receptura i sposób wykonania śmiało moża rzec, iż cała tajemnica tkwi w cieście oraz w doborze składników. Wprawne ręce pizzera gwarantują odpowiednią sprężystość ciasta. Kompozycja składników nada każdej wersji własny niepowtarzalny smak. I rzecz niebłaha: pieczenie pizzy. Koniecznie w piecu! I na taką właśnie zapraszamy!

Obiekt w bazie od: 2011-06-21

Rozwiń opis Zwiń opis

 • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
 • Do dyspozycji gości: Grill
 • Internet: Internet
 • Płatności: Możliwość płatności kartą kredytową
 • Opcje wyżywienia: Opcje wyżywienia (Śniadanie)
 • Dla rodzin z dziećmi: Udogodnienia dla rodzin z dziećmi (Plac zabaw dla dzieci)

Pokoje:

 • Pokój 2-osobowy (2-osobowy)

  Ilość takich samych pokoi w obiekcie: 10

  Cena za całość 80 - 150 PLN

  Zapytaj o nocleg
  Dostępne łóżka:
  Pojedyncze (2),
  Wyposażenie:
  szafa/komoda, telefon w pokoju, TV
  Łazienka:
  łazienka w pokoju, prysznic, WC
  Opis pokoju:

  Szanując intymność naszych gości każdy pokój wyposażyliśmy w łazienkę z prysznicem tak, by każdy kto skorzysta z odpoczynku u nas czuł się swobodnie. To co dla innych jest zbędnym luksusem dla nas jest oczywistością.

  Rozwiń opis Zwiń opis

  Pokaż szczegółyUkryj szczegóły

 • Pokój 3-osobowy (3-osobowy)

  Ilość takich samych pokoi w obiekcie: 2

  Cena za osobę 250 PLN

  Zapytaj o nocleg
  Dostępne łóżka:
  Pojedyncze (3),
  Wyposażenie:
  szafa/komoda, telefon w pokoju, TV
  Łazienka:
  łazienka w pokoju, prysznic, WC

  Pokaż szczegółyUkryj szczegóły

 • Pokój 4-osobowy (4-osobowy)

  Cena za całość 300 PLN

  Zapytaj o nocleg
  Dostępne łóżka:
  Pojedyncze (2), Podwójne (1),
  Wyposażenie:
  szafa/komoda, telefon w pokoju, TV
  Łazienka:
  łazienka w pokoju, prysznic, WC

  Pokaż szczegółyUkryj szczegóły

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet