Hotelik Pod Tarnicą

Schronisko w Wołosatem

Informacje o obiekcie

Rodzaj pokoju Cena
2 osobowe 25 PLN od osoby Zapytaj o nocleg

Całoroczny Hotelik Pod Tarnicą w Wolosatem poprzez swoje umiejscowienie wbija się w otoczenie oraz urok miejscowości Wołosate. Znajdując się tuż pod samą Tarnicą jest wspaniałym miejscem wypadowym na szlaki w Bieszczadach Wysokich, jak i dobrym miejscem przemyślen i odpoczynku w ciszy.
Posiadamy 55 miejsc noclegowych w pokojach 4 i 5 osobowych. Hotelik posiada pokoje o standardzie turystycznym, mianowicie łazienki znajdują się na korytarzu, na miejscu aneks kuchenny i salka z telewizorem.
Na zewnątrz od strony Tarnicy znajduje się wiatka przy której jest wyznaczone miejsce na ognisko czy grilla w blasku gwiazd otaczających siodło Tarnicy.
Przy Hoteliku znajduje się również parking gdzie będziecie mogli postawić swoje motoryzacyjne pociechy.

Obiekt w bazie od: 2009-01-12

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 12:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Grill, Miejsce na ognisko
  • Na terenie obiektu: Bar/Restauracja (Bar)
  • Dla gości ze zwierzętami: Akceptacja zwierząt
  • Recepcja: Recepcja 24h
  • Dla rodzin z dziećmi: Udogodnienia dla rodzin z dziećmi (Sala telewizyjna / gier / świetlica)
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie