Agroturystyczne Stowarzyszenie Pojezierza Brodnickiego-Magdalena Miąskowska

Agroturystyka w Małym Leźnie

Małe Leźno , 87-313 Brzozie,
woj. kujawsko-pomorskie, Polska

Informacje o obiekcie

ceny po uzgodnieniu telefonicznym

Gospodarstwo leży nad jeziorem Wielkie Leźno. Gospodyni oferuje noclegi z całodziennym wyżywieniem. Do dyspozycji pokoje 2-osobowe z łazienkami, domek letniskowy do wynajęcia, las i jezioro na miejscu, wędkowanie, sprzęt sportowy. Możliwość zakupu produktów pochodzących z gospodarstwa. Mile widziane zwierzęta.

Obiekt w bazie od: 2009-05-06

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet