Noclegi Długosiodło

Znaleziono obiektów:4

 • Długosiodło
 • i okolica

Filtruj wynik

Długosiodło i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 4 z 4 w Długosiodle

Lista obiektów noclegowych

 1. Nowoczesny domek z kominkiem przy lesie w cichej okolicy Domek w pełni wyposażony Atrakcje dla dzieci taras grill Idealny na weekend z dziećmi Blisko Warszawy

  Od 150 PLN za dzień

 2. Tanie, komfortowe noclegi. 9 pok. dla 26 os. Wielki ogród i las. Wiata biesiadna, basen, atrakcje sportowe. Noclegi pracownicze ze zniżką. 300m do sklepów...

  Od 30 PLN za dzień

 3. Dom Letniskowy

  dom letniskowyPrzetycz-Folwark(Długosiodło: 4.3km do centrum)  

  Domki wieloosobowe na zaciszu lasu, łąki oraz bagien i stawów - doskonały odpoczynek dla samotników, par, a także miejsce na imprezy grupowe.

  Od 200 PLN za dzień

Długosiodło i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 4 z 4 w Długosiodle

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet