• Długopole-Zdrój
  • i okolica
  • Hotel

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Hotele Długopole-Zdrój i okolica

Hotel od 1 do 2 z 2 w Długopolu Zdroju

Lista obiektów noclegowych

  1. Luksusowe pokoje i apartamenty, wysoka jakość usług oraz urocze położenie hotelu sprawią, że pobyt będzie niezapomnianym przeżyciem!

    Od 95 PLN za dzień

  2. Hotel Restauracja Abis

    hotelBystrzyca Kłodzka(Długopole-Zdrój: 6.7km do centrum)  

    Serdecznie witamy na stronie Hotelu abis, położonego w zabytkowej Bystrzycy Kłodzkiej. Mamy przyjemność zaprosić Państwa do przeżycia niesamowitych chwil,

    Od 65 PLN za dzień

Hotele Długopole-Zdrój i okolica

Hotel od 1 do 2 z 2 w Długopolu Zdroju

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet