Noclegi Deszkowice Pierwsze

Znaleziono obiektów:4

 • Deszkowice Pierwsze
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Komańczów Agroturystyka

  agroturystykaKulików(Deszkowice Pierwsze: 3.7km do centrum)  

  Domek z bali na Roztoczu, otoczony wodami zalewu Nielisz z ogromnym basenem tylko dla gości. Posesja ogrodzona i zalesiona z pięknym widokiem na okolice.

  Zobacz ofertę

 2. "Nielisz Agroturystyka Zielony Zakątek"

  agroturystykaNawóz(Deszkowice Pierwsze: 6.7km do centrum)  

  Zapraszamy Was do naszego domu - "Zielonego Zakątka". Nasz dom położony jest w ładnym i spokojnym miejscu, pełnym zieleni.

  Zobacz ofertę

 3. Stanica Wędkarska "Rybakówka"

  domek kempingowyNielisz(Deszkowice Pierwsze: 7.7km do centrum)  

  Oferuję 24/7 od IV do XI: rybobranie, tanie : spanie, łódkowanie, strzelanie, militaria, wędkarsklep, wygody i inne przygody blisko przyrody. Ryby czekają.

  Zobacz ofertę

 4. Domek z bali modrzewiowych posiada dwa pokoje na górze, na dole łazienkę, kuchnię i salon z kominkiem. Przy domku jest altana, posesja ma powierzchnię 0, 5 ha.

  Zobacz ofertę

Deszkowice Pierwsze i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 4 z 4 w Deszkowicach Pierwszych

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie