• Dębno
  • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

  1. Domek nad stawami, położony wśród lasów nad rzeką, wokół stawy rybne, w pobliżu leśne jezioro, możliwość wędkowania w rzece spływy kajakowe miejsce dla 8-10...

    Zobacz ofertę

  2. Noclegi

    hostelDębno(0.8km do centrum)  

  3. Miejsca noclegowe dla 9 osób, w cichej okolicy, nad rzeką, przy stawie rybnym (możliwość wędkowania, spływ kajakowy).

    Zobacz ofertę

Dębno i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 4 z 4 w Dębnie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie