Noclegi Dęblin

Pokaż

Informacja o miejscowości

Ukryj

Informacja o miejscowości:

Dęblin, miasto leżące w województwie lubelskim, przy ujściu rzeki Wieprzy do Wisły, to dla wielu osób lotnicza stolica Polski. Takie miano zawdzięcza funkcjonującej na swoim terenie Wyższej Szkole Oficerskiej Sił Powietrznych, założonej w 1925 roku w Grudziądzu, a dwa lata później przeniesionej właśnie do Dęblina.

Co warto zobaczyć w Dęblinie?
Choć miasto słynie z kształcenia żołnierzy i kandydatów, marzących o służbie w Siłach Powietrznych, turystom jest w stanie zaoferować znacznie więcej. Wśród największych atrakcji Dęblina w pierwszej kolejności wymienia się cenne zabytki, będące świadectwem długiej historii miasta.
Duże zainteresowanie wzbudza zwłaszcza Twierdza Dęblin, zespół fortyfikacji wzniesionych w XIX wieku. Niestety, do czasów współczesnych zachowały się tylko jej fragmenty, na co miały wpływ zarówno zniszczenia dokonane w wyniku działań wojennych, jak i zaniedbania poczynione po zakończeniu konfliktu. Burzliwe dzieje Twierdzy Dęblin skrywane są w murach cytadeli, zajmowanej obecnie przez Wojsko Polskie oraz pozostałościach fortów.
W Dęblinie znajdziemy też liczne pomniki, upamiętniające wydarzenia rozgrywające się w mieście podczas wojny, a ponadto kilka obiektów sakralnych. Oczywiście w Dęblinie nie mogło zabraknąć akcentów lotniczych, które w 2011 roku przybrały postać Muzeum Sił Powietrznych. Zgromadzono w nim liczne eksponaty i sprzęt militarny, które bardzo skutecznie przyciągają do miasta rodzimych miłośników tej tematyki.
Wytchnienia po intensywnym, ale bardzo satysfakcjonującym spotkaniu z historią najlepiej poszukać w okolicznej przyrodzie. Atutem Dęblina jest bliskość Puszczy Kozienickiej, pięknego kompleksu leśnego, tworzącego wyśmienite warunki do aktywnego wypoczynku na łonie natury.

Gdzie spać w Dęblinie?
Oferta noclegowa Dęblina jest dość skromna, ale z pewnością potrafi spełnić oczekiwania odwiedzających miasto osób. Chętni na nocleg w Dęblinie mają do swojej dyspozycji przede wszystkim hotele oraz zajazdy, zapewniające komfortowy pobyt. Alternatywną ofertą noclegu w Dęblinie może być zakwaterowanie w pokoju gościnnym lub gospodarstwie agroturystycznym.
 • Dęblin
 • i okolica

Reklama

Zającówka

Miejscowość: Szklarska Poręba

Cena od: 60PLN osoba

 

Obiekty, które mogą Cię zainteresować...

Nasza propozycja:

Zamknij

 • Dwór Nałęczowski Vitaligs SPA

  zamek, pałac, dworek
  Nałęczów

  140 PLN/os.

  Ośrodek 700m od centrum, łączący w sobie tradycję z nowoczesnością o znakomitym mikroklimacie.

   

Dęblin i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 11 z 11 w Dęblinie

Lista obiektów noclegowych

 1. Willa Viola

  pokoje gościnneKazimierz Dolny(Dęblin: 27.6km do centrum)  

  Romantyczne niespodzianki... Oczyszczanie organizmu z toksyn i złogów ... Willa Viola to nowy budynek w centrum Kazimierza w pobliżu Rynku.

  Od 50 PLN za dzień

 2. Gospodarstwo położone na skraju wsi. Pokoje: 2 czteroosobowe, 2 trzyosobowe i 1 dwuosobowy - każdy z łazienką. Do dyspozycji gości kuchnia, lodówka.

  Od 25 PLN za dzień

 3. Noclegi La Siesta! Do dyspozycji Gości oddajemy 6 osobowe mieszkanie.

  Od 50 PLN za dzień

 4. Motel w Forcie

  zajazdDęblin(3.8km do centrum)  

  "W forcie" położony jest na obrzeżach Dęblina . Położenie naszego obiektu to również nasz atut-pozwala on na wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku i hałasu

  Od 80 PLN za dzień

 5. Agroturystyka

  agroturystykaPodwierzbie(Dęblin: 6.0km do centrum)  

  Zapraszamy! : 5 pokoi, dwie łazienki i kuchnia do dyspozycji gości. Dwa pokoje 3-osobowe, 3 pokoje 2-osobowe. Wiejska okolica, las, rzeka i zwierzęta.

  Od 40 PLN za dzień

 6. Zajazd Pod Olchami

  zajazdDęblin(2.1km do centrum)  

 7. Hotel Ikar

  hotelDęblin(1.4km do centrum)  

Dęblin i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 11 z 11 w Dęblinie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet