Noclegi Dębica

Noclegi Dębica 15 wyników

Często zadawane pytania dotyczące noclegów w Dębicy

1

Ile kosztuje nocleg w Dębicy?

Cena za nocleg w Dębicy zależy od standardu i lokalizacji wybranego obiektu. Najkorzystniej jest zatrzymać się w obiekcie z kategorii noclegi pracownicze, wtedy koszt noclegu może wynieść od 20 zł. Średnia cena noclegu w Dębicy wynosi 31 zł.
2

Czy ceny noclegów w Dębicy w weekend różnią się od tych w dni powszednie?

Weekendy, to terminy o które turyści pytają najczęściej, dlatego niektóre obiekty mają inne ceny w weekend niż w dni powszednie. Według statystyk eholiday.pl cena za nocleg w weekend jest wyższa o 0% od cen w dni powszednie.
3

Które obiekty noclegowe są najpopularniejsze w Dębicy?

Turystów najczęściej interesują noclegi w obiektach z kategorii: noclegi pracownicze, pokoje gościnne. Wpływ na decyzję turysty ma nie tylko cena, ale równie ważna jest lokalizacja obiektu i opinie innych gości.
4

Które obiekty noclegowe w Dębicy mają najlepsze opinie?

Obiekty w Dębicy, które mają najlepsze opinie to: Noclegi Pracownicze Sandra, Noclegi, Dom Agaty.

Dębica - informacje

Dębica, średniej wielkości miasto w województwie podkarpackim, znana jest głównie jako ważny ośrodek przemysłu chemicznego i spożywczego. Jednak Dębica może poszczycić się także licznymi atrakcjami turystycznymi oraz sprzyjającymi wypoczynkowi walorami.

Co warto zobaczyć w Dębicy?
Na mapie Dębicy, ku zaskoczeniu wielu osób, nie brakuje obiektów zabytkowych, których wartość z pewnością docenią pasjonaci historii i architektury.
Wśród najcenniejszych wymienia się zespół dworski na Wolicy, wzniesiony w pierwszej połowie XIX wieku, zespół dworski w Latoszynie z XVIII wieku, kościół św. Jadwigi, wzniesiony w XVI wieku, park miejski, neogotycką willę oraz wodociągową wieżę ciśnień.
Wartym odwiedzenia miejscem jest również Synagoga Nowomiejska, cmentarz żydowski oraz zespół klasztorny Sióstr Służebniczek Dębickich.
Naszej uwadze nie powinna umknąć też zabytkowa zabudowy rynku w Dębicy. Ciekawostką bez wątpienia będzie fakt, że niektóre kamienice ją tworzące pochodzą jeszcze z XIX wieku.
Po intensywnym zwiedzaniu, możemy zająć się odkrywaniem walorów południowej części miasta. Ze względu na urozmaiconą rzeźbę terenu i duże zalesienie, doskonałe warunki do rekreacji znajdą tam miłośnicy relaksujących spacerów w otoczeniu przyrody, a ponadto pieszych wycieczek i przejażdżek rowerowych.
Na amatorów dwóch kółek czeka również stale rozwijająca się sieć ścieżek rowerowych, a preferujący sporty wodne mogą skusić się na spływ kajakowy przepływającą przez Dębicę rzeką Wisłoką.

Gdzie spać w Dębicy?
Ofertę noclegową Dębicy tworzą między innymi eleganckie, nowoczesne hotele, polecane zwłaszcza najbardziej wymagającym turystom. Nocleg w Dębicy możemy też zaplanować w jednym z komfortowych pensjonatów lub domów gościnnych. Ofertę noclegów w Dębicy uzupełniają kameralne kwatery prywatne, kuszące zwykle niższą ceną.