Noclegi Dębe

Znaleziono obiektów:7

 • Dębe
 • i okolica

Filtruj wynik

Dębe i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 7 z 7 w Dębem

Lista obiektów noclegowych

 1. Gospodarstwo położone jest wśród lasów Puszczy Noteckiej, daleko od głównych dróg. Możliwość skorzystania z łowiska przez cały rok.

  Od 35 PLN za dzień

 2. Noclegi we wsi Dębe/k. Czarnkowa w zachodniej Polsce położone w województwie wielkopolskim, w powiecie czarnkowsko-trzcianeckim, w gminie Lubasz.

  Od 30 PLN za dzień

 3. Atrakcyjny obiekt agroturystyczny świadczący usługi noclegowe, pobytów wakacyjno-weekendowych z organizacją przyjęć, biesiad, spotkań i usług gastronomicznych.

  Od 40 PLN za dzień

 4. Chata Miłkowska

  agroturystykaMiłkowo(Dębe: 7.3km do centrum)  

  Chata Miłkowska to malownicze miejsce daleko od cywilizacji, które powstało w otoczeniu pól i lasów z myślą o wypoczynku osób zmęczonych miastem.

  Od 120 PLN za dzień

 5. Zaprasza do malowniczo położonej na skraju Puszczy Noteckiej wsi Nowina. Jeżeli pragną Państwo spędzić wolny czas z dala od wielkiego miasta w ciszy, spokoju i

  Od 24 PLN za dzień

 6. "Za Torem"

  agroturystykaGoraj(Dębe: 3.3km do centrum)  

  Za Torem

Dębe i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 7 z 7 w Dębem

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet