Ośrodek wypoczynkowy Dańczów

Znaleziono obiektów:4

  • Dańczów
  • i okolica
  • Ośrodek wypoczynkowy

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Ośrodki wypoczynkowe Dańczów i okolica

Ośrodek wypoczynkowy od 1 do 4 z 4 w Dańczowie

Lista obiektów noclegowych

  1. ośrodek wypoczynkowy, domki drewniane całoroczne, domek myśliwski

    Od 40 PLN za dzień

  2. Najlepsza baza wypadowa dla miłośników pieszych wycieczek (Szczeliniec Wielki za domem). Nasza restauracja słynie z kuchni, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

    Od 50 PLN za dzień

  3. Ośrodek Wypoczynkowy Szczeliniec położony jest w samym sercu Parku Narodowego Gór Stołowych tuż u podnóża Szczelińca Wielkiego – najwyższego szczytu Gór Stołowy

    Od 180 PLN za dzień

Ośrodki wypoczynkowe Dańczów i okolica

Ośrodek wypoczynkowy od 1 do 4 z 4 w Dańczowie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet