Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Noclegi Damno

Znaleziono obiektów:4

 • Damno
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. AgroWczasy U Bobesza

  apartamentŻelkowo(Damno: 9.8km do centrum)  

  Chcemy przedstawić Państwu zalety naszego apartamentu i okolic, które są wyjątkowo czyste i spokojne. Już Jan z Czarnolasu powiedział: ”Wsi spokojna, wsi...

  Zobacz ofertę

 2. Domek Letniskowy

  dom letniskowyDomaradz(Damno: 8.1km do centrum)  

 3. Sielska Kraina

  agroturystykaŁebień(Damno: 4.6km do centrum)  

Damno i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 4 z 4 w Damnie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie