• Dąbrowica
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. spokojne urokliwe miejsce dla rodzin nad jeziorem Pile

  Zobacz ofertę

 2. Trzypokojowy domek letniskowy położony w malowniczym miejscu na skraju lasu, bezpośrednio nad jeziorem Pile. Do dyspozycji dla maksymalnie ośmiu osób.

  Zobacz ofertę

 3. Dom letniskowy w Dąbrowicy nad Jeziorem Pile. Wymarzone miejsce na urlop dla całej rodziny! Do pełnej dyspozycji gości, 10-14 miejsc noclegowych.

  Zobacz ofertę

 4. "Stary Młyn Strzeszyn"

  agroturystykaStrzeszyn(Dąbrowica: 6.8km do centrum)  

  Dworek położony pomiędzy dwoma jeziorami, w otoczeniu lasów. Naturalna, domowa kuchnia. Kajaki, rowery, sauna. Jazda konna i hotel dla koni.

  Zobacz ofertę

 5. Domek Letniskowy

  dom letniskowyStrzeszyn(Dąbrowica: 6.7km do centrum)  

  Regionalny domek drewniany pomiędzy dwoma jeziorami w Drawskim Parku Krajobrazowym idealny na wypoczynek dla 4 - 6 osób.

  Zobacz ofertę

 6. Domki letniskowe u Hanny serdecznie zapraszają Państwa na Pojezierze Drawskie nad brzeg jeziora Pile do miejscowości Dąbrowica (wieś w woj. zachodniopomorskim).

  Zobacz ofertę

 7. Samodzielny dom letniskowy, wynajmowany jako całość. Atrakcyjna propozycja, w atrakcyjnym miejscu.

  Zobacz ofertę

Dąbrowica i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 7 z 7 w Dąbrowicy

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie