Noclegi Dąbrowa Tarnowska

Znaleziono obiektów:5

  • Dąbrowa Tarnowska
  • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

  1. Agroturystyka Pod Sosną

    agroturystykaDąbrówka Gorzycka(Dąbrowa Tarnowska: 8.7km do centrum)  

    noclegi dabrowa tarnowska, noclegi okolice tarnowa, tanie pokoje, noclegi zabno
  2. Drugi hotel Spółki Hotel Cristal Park Spółka z . Hotel obecnie posiada 30 przestronnych (pow. min 24 metry kwadratowe) pokoi ( w tym jeden apartament) i może

Dąbrowa Tarnowska i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 5 z 5 w Dąbrowie Tarnowskiej

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet