• Dąbrowa Górnicza
  • i okolica
  • Apartament

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Apartamenty Dąbrowa Górnicza i okolica

Apartament od 1 do 1 z 1 w Dąbrowie Górniczej

Obiekty promowane

  1. Zabytkowy Dom Ludowy jest jednym z nielicznych miejsc na Śląsku, gdzie można wypocząć z dala od miejskiego zgiełku w otoczeniu zieleni, co gwarantuje pełen
  2. Centrum Dąbrowa Górnicza.

Lista obiektów noclegowych

  1. Euphoria Residence

    apartamentSosnowiec(Dąbrowa Górnicza: 8.6km do centrum)  

    Euphoria Residence oferuje Państwu trzy luksusowe apartamenty o wysokim standardzie, stylowo urządzone i nowocześnie wyposażone.

Apartamenty Dąbrowa Górnicza i okolica

Apartament od 1 do 1 z 1 w Dąbrowie Górniczej

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet