Noclegi Dąbrowa Chełmińska

Znaleziono obiektów:10

 • Dąbrowa Chełmińska
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Gwarantujemy udany wypoczynek i miłą atmosferę. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty zarówno osoby indywidualne jak również firmy.
 2. Serdecznie zapraszamy do spędzenia miłych chwil w Gospodarstwie Agroturystycznym Anny i Józefa Czerniak Nasz obiekt usytuowany jest w Strzelcach Dolnych... http
 3. Gospodarstwo agroturystyczne "Oscar" położone wśród pagórków, na terenie parku krajobrazowego dolnej Wisły, przyjmuje gości przez cały rok, w pokojach łazienki.
 4. Motel i Restauracja Ostromecka

  pokoje gościnneOstromecko(Dąbrowa Chełmińska: 6.1km do centrum)  

  Motel i restauracja w miejscowości Ostromecko, nieopodal Bydgoszczy. Oferujemy 20 miejsc noclegowych w pokojach 2 i 3 - osobowych.
 5. Agroturystyka u Krakosika

  agroturystykaStrzelce Dolne(Dąbrowa Chełmińska: 8.7km do centrum)  

  Zapraszamy do nowego budynku posiadającego 17 miejsc noclegowych w 5 pokojach z łazienkami, telewizją i internetem, 2 aneksy kuchenne, parking, obok sklep.
 6. Ekogościniec Pachotówko

  pokoje gościnneGzin(Dąbrowa Chełmińska: 3.1km do centrum)  

  ekologia, noclegi, uroczystości rodzinne i firmowe, edukacja, pyszna gęsina
 7. Leonard Gwit Gaya

  usługi noclegoweStrzelce Dolne(Dąbrowa Chełmińska: 8.8km do centrum)  

  6 miejsc noclegowych - możliwość ustawienia namiotu - oferta dla dzieci przejażdżki oraz rajdy na kucykach

Dąbrowa Chełmińska i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 10 z 10 w Dąbrowie Chełmińskiej

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet