Noclegi Dąbie

Znaleziono obiektów:4

 • Dąbie
 • i okolica

Filtruj wynik

Dąbie i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 4 z 4 w Dąbiu

Lista obiektów noclegowych

 1. Od 180 PLN za dzień

 2. "Dolce Vita"

  pokoje gościnneChełmno(Dąbie: 4.2km do centrum)  

  Malowniczo położony obiekt noclegowy. W pobliżu takich miejscowości jak: Uniejów, Koło, Kłodawa, Turek. Pokoje dobrze wyposażone. Dla dzieci puzzle, gry.

  Od 30 PLN za dzień

 3. Oferujemy nocleg dla 4 osób w spokojnej, cichej okolicy. Mieszkanie posiada duży pokój z TV, łazienkę z pralką i aneks kuchenny, który jest w pełni wyposażony.

  Od 30 PLN za dzień

Dąbie i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 4 z 4 w Dąbiu

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet