Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Agroturystyka Czernin

Znaleziono obiektów:3

 • Czernin
 • i okolica
 • Agroturystyka

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Agrowczasy Czernin i okolica

Agroturystyka od 1 do 3 z 3 w Czerninie

Lista obiektów noclegowych

 1. Serdecznie zapraszamy do naszego gospodarstwa rodzinnego! Tylko 5 km od morza. Po plażowaniu oferujemy miły wypoczynek w naszym dużym ogrodzie.

  Od 35 PLN za dzień

 2. 3 domki campingowe 4 osobowe, akceptacja zwierząt po uzgodnieniu, boisko sportowe, badminton, koszykówka, siatkówka, czynne od maja do końca września łowisko

  Od 156 PLN za dzień

 3. Pod Dębem

  agroturystykaCzernin(0.0km do centrum)  

Agrowczasy Czernin i okolica

Agroturystyka od 1 do 3 z 3 w Czerninie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet