Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Noclegi Czerniejewo

Znaleziono obiektów:8

 • Czerniejewo
 • i okolica

Filtruj wynik

Czerniejewo i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 8 z 8 w Czerniejewie

Lista obiektów noclegowych

 1. Ośrodek Wczasowy Diament

  ośrodek wczasowySkorzęcin(Czerniejewo: 27.7km do centrum)  

  Noclegi Skorzęcin, wysoki standard. Do dyspozycji w ośrodku znajduje się duży parking na samochód oraz miejsce na grilla. Zapraszamy!!! INTERNET WI--FI!!!

  Od 140 PLN za dzień

 2. Noclegi Pracownicze Września
 3. Hotel & Karczma "Czerwone Korale"

  hotelCielimowo(Czerniejewo: 9.3km do centrum)  

  Hotel, noclegi, pokoje, restauracja karczma "Czerwone Korale"

  Od 37 PLN za dzień

 4. Kwatery Pracownicze

  noclegi pracowniczeZasutowo(Czerniejewo: 8.8km do centrum)  

  DOSTĘPNE OD 1.12.2015 .Szybki bezkolizyjny dojazd do fabryki VW . Pokoje znajdują się w Psarach Małych (3km od Wrześni) i Zasutowie (6km od Wrześni) .

  Od 25 PLN za dzień

 5. Nowe miejsca noclegowe dla pracowników. Atrakcyjna cena. Doskonała lokalizacja - bezkolizyjny dojazd do budowy VW. TV SAT w każdym pokoju. Dostępnych 120 miejsc
 6. Hotel Barczyzna

  hotelBarczyzna(Czerniejewo: 6.9km do centrum)  

  Hotel Barczyzna to wyjątkowy, nowoczesny obiekt, zlokalizowany blisko głównej trasy nr. 92, zaledwie 35 km od Poznania a jednocześnie wśród ciszy i natury.

  Od 180 PLN za dzień

 7. Zapraszamy do miejsca, w którym odpoczniesz od zgiełku i tłumu, gdzie dzieci się wyszaleją, spotkają dużo zwierząt, a Ty odpoczniesz w cieniu drzew przy grillu

  Od 40 PLN za dzień

 8. Pensjonat Ciszanka

  pokoje gościnneNekla(Czerniejewo: 9.1km do centrum)  

  Zapraszamy do Pensjonatu Ciszanka - miejsca noclegowe dla pracowników , w celach biznesowych , wekendy rodzinne i dłuższe pobyty

Czerniejewo i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 8 z 8 w Czerniejewie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet