Noclegi Czempiń

Znaleziono obiektów:5

  • Czempiń
  • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

  1. Opis obiektu: Pokoje 2, 3-osobowe dla firm, pracowników i osób prywatnych. Spokój i domowa atmosfera zapewnią Państwu dobry wypoczynek. Wyposażenie obiektu:

  2. Oferujemy trzy mieszkania 2 pokojowe każde z kuchnią i łazienką.Pierwsze mieszkanie na 6 osób, drugie na 7 osób, trzecie też na 7 osób.Łącznie możemy przyjąć...

  3. Pod Dobrym Aniołem - Do dyspozycji Gości 2 pokoje 3-osobowe i 1 pokój 2-osobowy. Mieszkanie w pełni wyposażone. Miła domowa atmosfera. Atrakcyjne ceny.

Czempiń i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 5 z 5 w Czempiniu

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie