Noclegi Czechowizna

Znaleziono obiektów:4

 • Czechowizna
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. 10.00/10
  Ilość ocen: 1

  Dodaj do schowka

  PROMOCJA!!!: 140zł za dobę za w pełni wyposażony domek do 5 osób na termin 26.06-1.07. Zapraszamy :)

  Jesteśmy cichym, magicznym i odosobnionym miejscem w Puszczy Knyszyńskiej. Jeśli chcesz odpocząć od miejskiego zgiełku to miejsce idealne dla Ciebie!

 2. Folwark Jeleń

  agroturystykaWodziłówka(Czechowizna: 8.0km do centrum)  

  10.00/10
  Ilość ocen: 1

  Dodaj do schowka

  Przy rezerwacji wakacyjnej apartamentu do końca czerwca cena 250zł/doba, Domku 150 zł/doba

  Witamy w Puszczy Knyszyńskiej Zapraszamy wszystkich na wspaniały, kameralny wypoczynek w unikatowym rejonie Podlasia. Doskonałe miejsce dla rodzin z dziećmi.

 3. Biebrzański Park Narodowy

 4. Dom z 5 pokojami, salon z kominkiem i jadalnią, kuchnia i łazienka (z prysznicem), z własnym zarybionym stawem, łódką, miejscem na ognisko, pomostami i grillem.

Czechowizna i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 4 z 4 w Czechowiźnie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie