Noclegi Czechowizna

Znaleziono obiektów:7

 • Czechowizna
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Zapraszamy na wypoczynek do Puszczy Knyszyńskiej. Maj, czerwiec atrakcyjne ceny!!!

  Jesteśmy cichym, magicznym i odosobnionym miejscem w Puszczy Knyszyńskiej. Jeśli chcesz odpocząć od miejskiego zgiełku to miejsce idealne dla Ciebie!

  Zobacz ofertę

 2. Folwark Jeleń

  agroturystykaWodziłówka(Czechowizna: 8.0km do centrum)  

  Zapraszamy do Puszczy Knyszyńskiej na sielski, kameralny wypoczynek w unikatowym rejonie Podlasia. Doskonałe miejsce dla rodzin i osób ceniących komfort.

  Zobacz ofertę

 3. Biebrzański Park Narodowy

  Zobacz ofertę

 4. Agroturystyka Pod Lasem

  agroturystykaStarowola(Czechowizna: 11.2km do centrum)  

  Oferujemy Państwu możliwość wypoczynku na łonie natury, w ciszy i spokoju. Z dala od zgiełku miasta, wśród lasów, łąk i stawów pełnych ryb – zapraszamy!

  Zobacz ofertę

 5. Dom Pielgrzyma

  usługi noclegoweKrypno Kościelne(Czechowizna: 7.4km do centrum)  

Czechowizna i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 7 z 7 w Czechowiźnie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie