Noclegi Czarnowo

Znaleziono obiektów:4

 • Czarnowo
 • i okolica

Filtruj wynik

Czarnowo i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 4 z 4 w Czarnowie

Lista obiektów noclegowych

 1. "Jurewiczówka" to nowo wybudowane gospodarstwo, położone niedaleko Krosna Odrzańskiego, przy drodze z Zielonej Góry do Świecka i Frankfurtu. W okolicy jeziora.

  Od 120 PLN za dzień

 2. Dom

  agroturystykaBronków(Czarnowo: 8.6km do centrum)  

  Domek położony w Bronkowie (okolice Krosna Odrzańskiego), małej miejscowości rekreacyjnej oddalonej o km od Żar. Bronków posiada dwa jeziora, otoczony lasem.

  Od 200 PLN za dzień

 3. Agroturystyka Nad Stawami

  agroturystykaChlebowo(Czarnowo: 6.5km do centrum)  

  Agroturystyka , ,Nad Stawami” , to gospodarstwo agroturystyczne , położone w Krzesińskim Parku Krajobrazowym nad stawami, przy lesie w którym jest mnóstwo

Czarnowo i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 4 z 4 w Czarnowie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet