• Czarne
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Leśny Dwór

  hotelSzczecinek(Czarne: 13.4km do centrum)  

  Leśny Dwór jest miejscem stworzonym dla osób szukających kontaktu z naturą, pragnących zapomnieć o hałasie miasta. Jest to miejsce oddalone od zgiełku

  Zobacz ofertę

 2. Moc atrakcji zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych, spływy kajakowe, pikniki, zamki dmuchane, basen z łódkami, gokarty, nocleg i gastronomia. Zapraszamy.

  Zobacz ofertę

 3. ceny po uzgodnieniu telefonicznym

  Zobacz ofertę

 4. Jadwiga Guzińska

  agroturystykaSokole(Czarne: 4.2km do centrum)  

Czarne i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 4 z 4 w Czarnem

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie