Noclegi Czarna Woda

Znaleziono obiektów:9 w tym obiektów z rezerwacją online: 1

 • Czarna Woda
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Wspaniale miejsce do wypoczynku położone na skraju Borów Tucholskich w miejscowości Zimne Zdroje las, jeziora, rzeka idealne miejsce by "naładować akumulatory"

  Zobacz ofertę

 2. Zapraszamy do pensjonatu "Dom pod dobrym Aniołem". Dom położony w centrum Czarnej Wody. Oferuje do wynajęcia trzy duże pokoje jedno i dwuosobowe z łazienką.

  Zobacz ofertę

 3. Dom Letniskowy

  dom letniskowyZawada(Czarna Woda: 2.9km do centrum)  

  Zapraszamy do wygodnego, wyposażonego domu w sercu Borów Tucholskich. Gwarantujemy ciszę oraz doskonały wypoczynek. Idealne miejsce dla grup 8-10 osobowych.

  Zobacz ofertę

 4. Agroturystyka "Agro-Wda"

  agroturystykaWieck(Czarna Woda: 5.0km do centrum)  

  Agroturystyka w Wiecku to idealne miejsce na wypoczynek po pracy i wypady po naszej pięknej okolicy ptasi śpiew grzyby, ryby, szlaki rowerowe, kajaki czekają...

  Zobacz ofertę

 5. Domek U Stasia

  dom letniskowyWieck(Czarna Woda: 4.9km do centrum)  

  Domek u Stasia wybudowany 6 lat temu, bardzo dobrze wyposażony 2sypialnie niezależne, łazienka, 2wc, 2kuchnie, grill, ognisko, możliwość przyjazdu ze...

  Zobacz ofertę

 6. Oferta całoroczna. pokoje 2 osobowe Zapraszamy na wypoczynek do Domu Szwedzkiego w Czarnej Wodzie. Obiekt ten powstał w ramach współpracy grupy związkowców

  Zobacz ofertę

 7. oferta całoroczna dla firm , osób indywidualnych, grup, pracowników przebywających w delegacjach.. dogodne warunki przystępne ceny zapraszamy.

  Zobacz ofertę

 8. Oferta sezonowa od kwietnia do listopada. Trzy domki ośmioosobowe.

  Zobacz ofertę

 9. Oferta sezonowa (iv-x) dla 24 osób, bez wyżywienia, zakwaterowanie w 3 domkach 8 osobowych z łazienkami, możliwość zorganizowania obozów sportowych, w okresie

  Zobacz ofertę

Czarna Woda i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 9 z 9 w Czarnej Wodzie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie