Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Ośrodek wypoczynkowy Czapielsk

Znaleziono obiektów:2

  • Czapielsk
  • i okolica
  • Ośrodek wypoczynkowy

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

  1. Znajdujący się w Czapielsku Ośrodek Wypoczynkowo-Szkoleniowy Dorota oferuje pokoje oraz bungalowy usytuowane w spokojnej okolicy.

    Zobacz ofertę

  2. Zapraszamy do Ośrodka Wypoczynkowego Roma w Łapinie na Pojezierzu Kaszubskim. Ośrodek jest pięknie położony: w lesie tuż nad brzegiem jeziora Łapińskiego.

    Zobacz ofertę

Ośrodki wypoczynkowe Czapielsk i okolica

Ośrodek wypoczynkowy od 1 do 2 z 2 w Czapielsku

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie