Informacje o obiekcie

Rodzaj pokoju Cena
1 osobowe 80 PLN - 110 PLN od osoby Zapytaj o nocleg
2 osobowe 70 PLN - 90 PLN od osoby Zapytaj o nocleg

Pensjonat jest położony w centrum wsi Krutyń. To ciche i spokojne miejsce idealne dla osób, które chcą się zrelaksować i spędzić wolny czas w miłej atmosferze. Serdecznie zapraszamy!

Główną atrakcją naszej miejscowości są spływy kajakowe rzeką Krutynią, która to uznawana jest za jeden z najwspanialszych szlaków nizinnych Europy. Przebiega ona przez Puszczę Piską oraz przez Mazurski Park Krajobrazowy utworzony w grudniu 1977r. Szlak ma długość okolo 90 km i prowadzi przez kilkanaście jezior połączonych krótkimi rzekami.

Do dyspozycji naszych gości mamy 23 przytulne pokoje, w tym dwadzieścia 2-osobowych oraz trzy 1-osobowe. Pokoje posiadają wygodne łóżka i pełen węzeł sanitarny

Restauracja Magda poleca wyśmienite dania regionalne m.in. sielawa smażona, zupa grzybowa.
Serwujemy obiadokolacje ustalone wcześniej indywidualnie z gośćmi lub wybór z karty dań. Śniadania w postaci stołu szwedzkiego od 8:00 do 10:00.

PENSJONAT OFERUJE:
Zapraszamy naszych gości do skorzystania m.in.:
z możliwości korzystania ze sprzętu wodnego (posiadamy własne kajaki 2 i 3 osobowe, kamizelki ratunkowe oraz wygodne poduchy, również zapewniamy transport),
wypożyczalni rowerów,
grzybobrania,
spacery po przepięknych ścieżkach Mazurskiego Parku Krajobrazowego,
posiadamy miejsce na ognisko i grilla,

Obiekt w bazie od: 2009-04-03

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 16:00 do 14:00
  • Do dyspozycji gości: Wypożyczalnia sprzętu rekreacyjnego, Miejsce na ognisko, Grill
  • Udogodnienia: Udogodnienia dla niepełnosprawnych
  • Na terenie obiektu: Bar/Restauracja (Bar)
  • Internet: Internet
  • Opcje wyżywienia: Opcje wyżywienia (Śniadanie)
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet