Informacje o obiekcie

Adres:
Pole Biwakowe "Pod Strzechą" Kryłów, ul. Krótka 2, 22-530 Mircze,
woj. lubelskie, Polska
Strona:
www.kajakibug.pl

Obiekt w bazie od: 2015-07-27

Do wynajęcia: Zakres cenowy: Cena za: Ilość: Struktura:
Pole namiotowe 2-osobowy 10 - 25 PLN osoba 29 Zobacz

Firma Turystyka POD STRZECHĄ to pole biwakowe i wypożyczalnia kajaków "POD STRZECHĄ" w Kryłowie nad Bugiem. Posiadamy miejsca postojowe dla kamperów i przyczep kempingowych z możliwością podłączenia do prądu oraz z zapleczem kuchennym i sanitarnym, Obiekt zlokalizowany jest w odległości 200 m od rzeki BUG w miejscowości Kryłów woj.lubelskie. Na terenie pola biwakowego znajduje się wypożyczalnia kajaków. Oferujemy pomoc w organizacji spływów kajakowych rzeką Bug na odcinku granicznym zarówno jedno jak i wielodniowych. Służymy również pomocą w transporcie kajaków i in. Zapraszamy !!!

Rozwiń opis Zwiń opis

 • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
 • Do dyspozycji gości: Kuchnia ogólnodostępna, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Możliwość zlecenia prania, Możliwość zlecenia prasowania), Wypożyczalnia sprzętu wodnego, Grill, Miejsce na ognisko, Wypożyczalnia sprzętu rekreacyjnego
 • Internet: Internet (wifi)
 • Dla gości ze zwierzętami: Akceptacja zwierząt
 • Recepcja: Recepcja 24h
 • Dla rodzin z dziećmi: Wyposażenie dla rodzin z dziećmi (Krzesełko do karmienia, Wanienka, Nocnik)

Pola namiotowe:

 • Pole Biwakowe POD STRZECHĄ (2-osobowy)

  Ilość takich samych pól namiotowych w obiekcie: 29

  Cena za osobę 10 - 25 PLN

  Dostępne łóżka:
  Pojedyncze (4), Możliwość dostawki

  Pokaż szczegółyUkryj szczegóły

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie