Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Agro-Żabka Gospodarstwo Agroturystyczne

Agroturystyka w Brzyczynie

Brzyczyna 39, 32-031 Mogilany,
woj. małopolskie, Polska

Informacje o obiekcie

Rodzaj pokoju Cena
2 osobowe 35 PLN od osoby
3 osobowe 35 PLN od osoby
4 osobowe 35 PLN od osoby
apartamenty 35 PLN od osoby

Znajdujemy się w małej wsi oddalonej o 20 km od Krakowa , gdzie oferujemy Państwu doskonałe miejsce od codziennego zgiełku. U nas jest cisza, spokój i czyste powietrze. Dodatkową atrakcją dla młodych urlopowiczów jest możliwość obcowania z naszymi zwierzętami domowymi.
Naszą główną atrakcją jest nasz własny staw, gdzie nie tylko można łowić ryby (lin, szczupak, karp,karaś, płotka) ale także odświeżyć się nieco i popływać. Dla najmłodszych organizujemy naukę łowienia ryb. Oprócz tego mogą Państwo korzystać z naszej nowo wybudowanej letniej altanki,w której bardzo często dla gości organizujemy Grill lub obok altanki ognisko. Dodatkowo do dyspozycji Państwa jest boisko do siatki plażowej, Darth, gra w Boule i różne inne możliwości rozrywki. W najbliższym czasie planujemy kolejną atrakcję którą stanowi mini pole golfowe.

Obiekt w bazie od: 2008-12-01

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Grill, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Możliwość zlecenia prania, Możliwość zlecenia prasowania), Wypożyczalnia sprzętu rekreacyjnego, Miejsce na ognisko
  • Dla biznesu: Sala konferencyjna
  • Internet: Internet
  • Dla rodzin z dziećmi: Udogodnienia dla rodzin z dziećmi (Plac zabaw dla dzieci)

Osoby, które odwiedzały ten obiekt interesowały się również

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet