Domek Do Wynajęcia

Dom do wynajęcia w Zieleńcu

Brak oceny

Zieleniec 14 , Zieleniec, 57-340 Duszniki-Zdrój odległość od centrum: 0.5 km

Ostatnia aktywność

  • Jankowska zapytał(a) o nocleg 1 dzień temu
  • Wojtkowiak zapytał(a) o nocleg 1 dzień temu
  • Wojtkowiak zapytał(a) o nocleg 1 dzień temu

Reklama

Domki "Falsztyn"

Miejscowość: Falsztyn

Zapraszamy do rezerwowania miejsc na jesień i ferie zimowe! tel. 603...zobacz telefon

Cena od: 250 całość

Informacje o obiekcie

Zieleniec 14 , Zieleniec, 57-340 Duszniki-Zdrój odległość od centrum: 0.5 km

Do wynajęcia: Cena: Ilość: Struktura:
Domek 15-osobowy od 30 / noc 1 Zobacz Zapytaj o nocleg

Opis

Jeżeli chcesz wynająć cały dom na wyłączność z dala od zwartej zabudowy, z bajkowym widokiem,w samym centrum gór, gdzie powietrze jest tak przejrzyste jak łza, to właśnie je znalazłeś.
Proponujemy duży, całoroczny, nowy domek, (aż 135m2 powierzchni) do wynajęcia dla ok. 15 osób (max. w domku jest 18 łóżek).
Goście czują się u nas swobodnie, bo są po prostu sami (bez właścicieli). Zupełna swoboda. Do sąsiadów też daleko (~200m do pierwszego zabudowania). Z tarasu przepiękny widok na cały Zieleniec.
Dla komfortu naszych gości przeznaczyliśmy do użytku aż 4 łazienki. Kolejki do łazienki dla naszych Gości więc nie istnieją.
Domek posiada 5 dużych sypialni oraz kompletnie wyposażoną kuchnie ze zmywarką.
Posiada również salę do biesiadowania z kominkiem.
Domek położony jest niezwykle malowniczo, na wysokości niemal 900 m npm w samym sercu gór w bardzo urokliwej i klimatycznej miejscowości, tj w Zieleńcu.
Położenie domku zapewnia naszym gościom niesamowite widoki na góry, niemalże z każdego okna.
Na tarasie dla Państwa mamy stylowy, ręcznie wykonany, kuty grill, ławy i stół do biesiadowania oraz leżaki.
Nasz taras jest nasłoneczniony od wschodu do zachodu słońca, a na tej wysokości słońce opala szybciej. Piękna opalenizna "murowana".

Do najbliższego zabudowania jest aż 200m, a domek otaczają z każdej strony łąki. Do jedynej w Zieleńcu drogi głównej (latem nie ruchliwej) jest ok 400m. Wasze dzieci będą bezpieczne.
Zapoznaj się z naszymi ofertami specjalnymi.
Do sklepu ~300m, do restauracji ~300m.
Do czeskiego schroniska - Masarykowa Chata - trzeba pokonać ~1,5 km przepięknym szklakiem lub wjechać gondolą kolei Nartorama. Do Dusznik Zdrój 10 km.

Latem - cisza, spokój i piękno przyrody. Dom w samym sercu gór Orlickich. Na szczyt Orlicy można iść prosto z Zieleńca.
Zdecydowana większość tych gór, ciągnąca się z północnego zachodu na południowy wschód leży w Czechach, od polskiej strony dostępny jest tylko szczyt - Orlica (1084 m n.p.m.) będąca najwyższym szczytem polskiej części Gór Orlickich. Orlica jest jednocześnie najwyższą górą w polskich Sudetach Środkowych. Najwyższym szczytem całego pasma Gór Orlickich, a jednocześnie najwyższym szczytem Sudetów Środkowych jest leżąca po czeskiej stronie Velka Destna (1115 m n.p.m.).
Pod Zieleńcem atrakcją przyrodniczą jest Torfowisko, przez które prowadzi ścieżka ułożona z drewnianych bali i desek. Dużym zainteresowaniem cieszy się wieża widokowa stojąca na torfowisku.
Warto wybrać się na wycieczkę na wspomnianą już Velką Destnę. Spod schroniska Orlica w Zieleńcu szlak niebieski prowadzi w dół do Zieleńca około 1 km. Następnie szlak odbija w prawo do lasu i drogą leśną zaczyna lekko wchodzić pod górę. Potem trawersuje zbocze, a dopiero pod koniec wchodzi na trasę narciarską i podchodzi mocno pod górę. Dalej po prostym szlak prowadzi do schroniska Masarykova Chata na Serlichu. Za schroniskiem szlak czerwony prowadzi po drodze asfaltowej, aż pod turystyczny schron czeskiego GOPR-u (gdzie można napić się herbaty i coś zjeść, oraz przybić pamiątkową pieczątkę) pod szczytem Velka Destna. Na sam szczyt dochodzi szlak zielony. Na wylesionym wierzchołku znajduje się wieża widokowa, z której rozciąga się piękny widok na Góry Bystrzyckie, a w oddali widać Masyw Śnieżnika. Wrócić można do turystycznego schronu, dalej szlak czerwony prowadzi do Masarykovej Chaty i przez Serlich, Polomsky Kopec, dochodzi do Vrchmezi (Orlica). Dalej po polskiej stronie szlak zielony prowadzi w dół do schroniska Orlica w Zieleńcu. Trasa długa całodzienna, przyjemna.
Na szczyt Orlicy można iść z Zieleńca. Spod schroniska „Orlica” prowadzi szlak zielony, drogą asfaltową w kierunku Dusznik Zdroju, przy obelisku poświęconemu Rubartschowi, pionierowi turystyki w Górach Orlickich, szlak skręca w lewo do lasu. Dalej prowadzi delikatnie pod górę leśną drogą. Po około godzinie drogi szlak skręca mocno w lewo pod górę i duktem prowadzi prawie pod sam szczyt Orlicy. Na sam szczyt szlak nie prowadzi, należy przejść na czeską stronę i cz
www.domekzieleniec.pl:
domekzieleniec.dobrynocleg.pl www.domekzieleniec.pl

Obiekt w bazie od: 2016-01-18

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 16:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Grill, Miejsce na ognisko, Sala kominkowa, Kuchnia ogólnodostępna
  • Internet: Internet (wifi)
  • Dla rodzin z dziećmi: Udogodnienia dla rodzin z dziećmi (Sala telewizyjna / gier / świetlica)