Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Noclegi Cisowo

Znaleziono obiektów:172 w tym obiektów z rezerwacją online: 11

  • Cisowo
  • i okolica

Filtruj wynik

Cisowo i okolica

Pokoje gościnne od 161 do 172 z 172 w Cisowie

Lista obiektów noclegowych

  1. Blisko morza - 150 m. Nowy ośrodek 12 domków.
  2. Opis kwater: Wynajmujemy pokoje dla 2, 3 i 4 osób. Każdy z naszych pokoi wyposażony jest w łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym oraz tv. Kuchnia: Do...
  3. Villa Cis

    pokoje gościnneCisowo(0.7km do centrum)  

Cisowo i okolica

Pokoje gościnne od 161 do 172 z 172 w Cisowie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet