Noclegi Cierpice

Znaleziono obiektów:3

 • Cierpice
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Agroturystyka

  agroturystykaLeszyce(Cierpice: 22.3km do centrum)  

  Agroturystyka całoroczna. Dom, pokoje do wynajęcia w Puszczy Bydgoskiej, 18 miejsc noclegowych. Idealne miejsce na wypoczynek i relaks na łonie natury.

  Zobacz ofertę

 2. Hotel Akropol

  hotelCierpice(0.0km do centrum)  

  Lokalizacja: Hotel położony jest w pięknym lesie sosnowym Puszczy Bydgoskiej. Otoczony zieloną naturą stanowi oazę spokoju, gdzie znajdą Państwo cenne chwile

  Zobacz ofertę

 3. Witamy w “Zakątku Leśnym” Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nasz hotel - "Zakątek Leśny"... Hotel "Zakątek Leśny" znajduje się w Cierpicach - niewielkiej

  Zobacz ofertę

Cierpice i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 3 z 3 w Cierpicach

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie