Noclegi Ciemiętniki

Znaleziono obiektów:4

 • Ciemiętniki
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Noclegi nad Pilicą. U nas poczujesz się jak w domu nawet daleko od domu... Serdecznie zapraszamy.

  Zobacz ofertę

 2. Jeżeli szukają Państwo ciszy i spokoju, polskiej wsi z dala od gwaru miasta, odpoczynku na łonie natury i sportu na świeżym powietrzu - serdecznie zapraszamy!

  Zobacz ofertę

 3. Dom Letniskowy

  dom letniskowyDanków Duży(Ciemiętniki: 9.5km do centrum)  

  Serdecznie zapraszam na weekendy i dłuższe pobyty osoby pragnące odpocząć od codziennego kołowrotu zajęć i pracy do wiejskiej zagrody.

  Zobacz ofertę

 4. Stanica Harcerska

  ośrodek wypoczynkowyRączki(Ciemiętniki: 9.7km do centrum)  

  Wszystkie osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Piotrem Jaworskim pod nr telefonu lub kom. Stanica znajduje się na terenie Przedborskiego Parku

  Zobacz ofertę

Ciemiętniki i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 4 z 4 w Ciemiętnikach

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie