Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Hotel Ciekocinko

Znaleziono obiektów:1

 • Ciekocinko
 • i okolica
 • Hotel

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Obiekty promowane

 1. Pokoje u Mariolki

  pokoje gościnneJackowo(Ciekocinko: 2.9km do centrum)  

  Pokoje 2, 3, 4 osobowe z łazienkami. Do dyspozycji gości kuchnia grill plac zabaw i parking wypożyczamy rowery, można wykupić jazdy konne i przejażdżki...

  Zobacz ofertę

Lista obiektów noclegowych

 1. 5-gwiazdkowy butikowy hotel nad morzem, pełen kulinarnych i estetycznych uniesień, zapewniający prywatność i nieskazitelną obsługę.

  Zobacz ofertę

Hotele Ciekocinko i okolica

Hotel od 1 do 1 z 1 w Ciekocinku

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie