• Ciechanówko
 • i okolica

Filtruj wynik

Ciechanówko i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 15 z 15 w Ciechanówku

Lista obiektów noclegowych

 1. Gospodarstwo położone na terenie Górznieńsko-Lidzbarskiego Parku Krajobrazowego. W obiekcie 45 miejsc noclegowych z pełnym węzłem sanitarnym i aneksami oraz tv.

  Od 40 PLN za dzień

 2. Dom Do Wynajęcia

  dom do wynajęciaWielkie Leźno(Ciechanówko: 8.2km do centrum)  

  Pensjonat Agroturystyka Wielkie Leźno położony jest w miejscowości Wielkie Leźno na Pojezierzu Brodnickim, dysponuje 12 miejscami noclegowymi, TV, sauną...

  Od 110 PLN za dzień

 3. Welski Health&Happines Center to nowoczesny, obiekt, położony w cudownym rejonie południowo-zachodnich wrót „Mazur”.

  Od 140 PLN za dzień

 4. Spokoje - Oaza Turystyczna

  pokoje gościnneZalesie(Ciechanówko: 6.6km do centrum)  

  Zapraszamy do nowo otwartej oazy turystycznej „Spokoje” zlokalizowanej w Górzeńsko-lidzbarskim parku krajobrazowym nad samym jeziorem z własną linią brzegową.

  Od 100 PLN za dzień

 5. Od 50 PLN za dzień

 6. Dom Do Wynajęcia

  dom do wynajęciaZalesie(Ciechanówko: 6.5km do centrum)  

  dom nad jeziorem, las, spokojna i cicha okolica, możliwość wędkowania, lasy grzybne, ruska bania, sauna, ognisko, łódka, pomost, kajak.
 7. Centrum Wellavil położone jest w dolinie rzeki Wel, w sercu jednego z najbardziej nieskażonych zakątów Wrmii i Mazur - Welskiego Parku Krajobrazowego.

  Od 30 PLN za dzień

 8. Ośrodek Wypoczynkowy Hartek położony jest na leśnej polanie, na brzegu malowniczego Jeziora Hartowieckiego, w południowo-zachodniej części Mazur.

  Od 160 PLN za dzień

 9. Ośrodek Wczasowy "Danusia"

  ośrodek wczasowyKlonowo(Ciechanówko: 6.0km do centrum)  

  Ośrodek Wczasowy Danusia położony jest w Lidzbarku Welskim, na terenie Welskiego Parku Krajobrazowego, w lesie, nad Jeziorem Lidzbarskim. Ośrodek Wczasowy...

  Od 100 PLN za dzień

 10. Uroczysko "Leźno"

  dom do wynajęciaMałe Leźno(Ciechanówko: 8.1km do centrum)  

  Od 64 PLN za dzień

 11. Gospodarstwo Agroturystyczne

  agroturystykaGrądy(Ciechanówko: 6.3km do centrum)  

  Grądy to mała miejscowość położona nad jeziorem Tarczyńskim w gminie Rybno, na terenie Welskiego Parku Krajobrazowego. Obiekt wolno stojący, samodzielny. Do

  Od 30 PLN za dzień

 12. Pod Lipą

  dom letniskowyMałe Leźno(Ciechanówko: 7.3km do centrum)  

  Zapraszamy na wypoczynek do naszego gospodarstwa agroturystycznego "Pod Lipą". Piękne i czyste jezioro, las i cisza to to co możemy państwu zaoferować!!

  Od 120 PLN za dzień

 13. Nasze gospodarstwo położone jest na terenie Górznieńsko-Lidzbarskiego Parku Krajobrazowego w miejscowości Małe Leźno. Wspaniała przyroda, cisza oraz spokój

  Od 40 PLN za dzień

 14. ceny po uzgodnieniu telefonicznym Gospodarstwo leży nad jeziorem Wielkie Leźno. Gospodyni oferuje noclegi z całodziennym wyżywieniem. Do dyspozycji pokoje

Ciechanówko i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 15 z 15 w Ciechanówku

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet