• Cibórz
  • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

  1. Welski Health&Happines Center to nowoczesny, obiekt, położony w cudownym rejonie południowo-zachodnich wrót „Mazur”.

    Zobacz ofertę

  2. pole namiotowe z zapleczem sanitarnym nad brzegiem rzeki Wel, w m. Cibórz, Lidzbark Welski, spływy kajakowe, pokoje gościnne, Mazury, Jez. Lidzbarskie

    Zobacz ofertę

  3. Agroturystyka, Mazury, nad rzeką Wel, pole namiotowe z pełnym zapleczem, przystań kajakowa, tanie noclegi w 3 pokojach, mile widziane grupy zorganizowane.

    Zobacz ofertę

Cibórz i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 3 z 3 w Cibórzu

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie