Noclegi Chrzczanka Włościańska

Znaleziono obiektów:2

 • Chrzczanka Włościańska
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Agroturystyka nad struga zaprasza wszystkich co chcą odpocząc w ciszy i spokoju. Do państwa dyspozycji apartament dla 6 osób. Malownicze tereny i dzika przyroda

  Zobacz ofertę

 2. Dom Letniskowy

  dom letniskowyPrzetycz-Folwark(Chrzczanka Włościańska: 5.1km do centrum)  

  Domki wieloosobowe na zaciszu lasu, łąki oraz bagien i stawów - doskonały odpoczynek dla samotników, par, a także miejsce na imprezy grupowe.

  Zobacz ofertę

Chrzczanka Włościańska i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 2 z 2 w Chrzczance Włościańskiej

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie