Noclegi Chruszczobród

Znaleziono obiektów:2

 • Chruszczobród
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. "Ranczo Natii"

  kempingRokitno Szlacheckie(Chruszczobród: 11.9km do centrum)  

 2. Zajazd Pod Dębem Związek Gmin Jurajskich

  zajazdWysoka(Chruszczobród: 3.2km do centrum)  

  Zajazd "Pod Dębem" znajduje się w miejscowości Wysoka, w odległości 0, 5 km. od drogi wojewódzkiej nr 796 Dąbrowa Górnicza - Zawiercie. Istnieje dogodny...

  Zobacz ofertę

Chruszczobród i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 2 z 2 w Chruszczobrodzie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie