Schronisko Chotowa

Znaleziono obiektów:1

  • Chotowa
  • i okolica
  • Schronisko

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Schroniska Chotowa i okolica

Schronisko od 1 do 1 z 1 w Chotowej

Lista obiektów noclegowych

  1. W terminie 26.06 - 3.09.2018 brak wolnych miejsc. Obiekt położony około 4 km od Dębicy. Dysponuje 41 miejscami noclegowymi w pokojach 2, 3, 5, 6, 7, 8 osobowych

    Od 30 PLN za dzień

Schroniska Chotowa i okolica

Schronisko od 1 do 1 z 1 w Chotowej

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet