• Chojnowo
  • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

  1. Biebrzański Park Narodowy

    Zobacz ofertę

  2. Gospodarstwo „Leśna Polana” położone jest na odludziu w Dolinie Biebrzy we wsi Olszowa Droga. W skład gospodarstwa, którego granicę z jednej strony stanowi

    Zobacz ofertę

  3. Dwór Dobarz Pensjonat

    pensjonatDobarz(Chojnowo: 4.1km do centrum)  

Chojnowo i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 6 z 6 w Chojnowie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie