Noclegi Chojęcin

Znaleziono obiektów:3

 • Chojęcin
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Pokoje "Pod Lasem"

  noclegi pracowniczeKliny(Chojęcin: 6.2km do centrum)  

  Noclegi dla pracowników- niska cena

  Zobacz ofertę

 2. Hotel

  hotelŚwiba(Chojęcin: 9.7km do centrum)  

 3. Motel Za Miedzą

  motelChojęcin(1.2km do centrum)  

  Serdecznie witamy Państwa na naszej stronie. Motel "Za Miedzą" zlokalizowany jest na trasie Wrocław - Warszawa, na drodze krajowej nr 8 nieopodal Kępna . Składa

  Zobacz ofertę

Chojęcin i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 3 z 3 w Chojęcinie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie