Noclegi Chlebowo

Znaleziono obiektów:3

  • Chlebowo
  • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

  1. Dla miłośników wędkowania stawy rybne, rzeka Odra i Nysa, jeziora, w najbliższej okolicy lasy grzybowe i jagodowe, dla dzieci boisko sportowe typu Orlik.
  2. Agroturystyka , ,Nad Stawami” , to gospodarstwo agroturystyczne , położone w Krzesińskim Parku Krajobrazowym nad stawami, przy lesie w którym jest mnóstwo

Chlebowo i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 3 z 3 w Chlebowie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet