Obiekty promowane w najbliższej okolicy
 • Chabsko
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. ośrodek konferencyjno-wypoczynkowy Heaven położony jest w miejscu idealnym do wypoczynku, dysponujemy pokojami 1-6 osobowymi oraz apartamentami małżeńskimi.

  Zobacz ofertę

 2. spanie w zabytkach, jazda konna, hala sportowa, stołówka, cena do uzgodnienia organizujemy dla dzieci: - kolonie, zielone szkoły, - wycieczki Szlakiem

  Zobacz ofertę

 3. Agromgk

  pokoje gościnneBystrzyca(Chabsko: 8.7km do centrum)  

  Noclegi w pokojach jedno i trzy osobowych. Internet bezprzewodowy, tv, osobne toalety męska i damska na korytarzu, kuchnia do dyspozycji, ogólna ilość miejsc 9.

  Zobacz ofertę

 4. Stara Chata

  agroturystykaPopielewo(Chabsko: 7.7km do centrum)  

Chabsko i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 4 z 4 w Chabsku

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie