Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Noclegi Cewlino

Znaleziono obiektów:4

 • Cewlino
 • i okolica

Filtruj wynik

Cewlino i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 4 z 4 w Cewlinie

Lista obiektów noclegowych

 1. Od 1995 roku - Jest szeroko wszystkim znane, piękne miejsce - ten zaścianek. Zwie się swojsko - to bratkówka. Nazwę bierze on od słówka Brat - to znaczy koń w

  Od 40 PLN za dzień

 2. Bursztynowy Pałac

  hotelStrzekęcino(Cewlino: 6.3km do centrum)  

  Hotel Bursztynowy Pałac to jedno z najbardziej wyjątkowych miejsc zachodniego Pomorza, to malowniczo położony kompleks hotelowy o niesamowitej duszy i klimacie.

  Od 280 PLN za dzień

 3. Domek nad jeziorem, 40 km od morza.

  Od 200 PLN za dzień

 4. Domki Do Wynajęcia

  dom letniskowyJagielno(Cewlino: 5.4km do centrum)  

  Maleńka osada, leżąca w sercu borów sosnowych, pomiędzy rozlewiskiem Radwi, a jeziorem Hajka, jest idealnym miejscem do spędzenia kilku wolnych chwil z daleka

Cewlino i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 4 z 4 w Cewlinie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet