Noclegi Ceków-Kolonia

Znaleziono obiektów:3

 • Ceków-Kolonia
 • i okolica

Filtruj wynik

Ceków-Kolonia i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 3 z 3 w Cekowie Kolonii

Lista obiektów noclegowych

 1. Agroturystyka "Karczma Kaliska"

  agroturystykaSzadek(Ceków-Kolonia: 3.7km do centrum)  

  Do Państwa dyspozycji oddajemy 5 pokoi gościnnych z telewizorami i łazienkami dla 20 osób wraz z aneksem kuchennym i częścią jadalną.

  Od 30 PLN za dzień

 2. "Dworek Ostoja"

  agroturystykaDębsko(Ceków-Kolonia: 9.4km do centrum)  

  Idealne miejsce do wypoczynku w otoczeniu zieleni. Cisza i błogi spokój to nasz główny atut. Możliwość bezpiecznego spędzenia czasu całą rodziną.

  Od 50 PLN za dzień

Ceków-Kolonia i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 3 z 3 w Cekowie Kolonii

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet